Hakkımızda

Hidrofil Hidrolik, sektörde 2017 yılından beri faaliyet göstermekte olup,kuruluşundan bu güne dürüst, titiz çalışma ve kaliteli üretim ilkesinden ayrılmayan firmamız giderek artan rekabet koşullarını da göz önüne alarak mümkün olan en uygun fiyatlarla hizmet verebilmek için gereken önemi göstermektedir. Firmamız EXMAR firması TÜRKİYE distribütörlüğü yapmaktadır. Alman teknolojisini en uygun fiyat politikası ve şartlarda sizlere sunmayı amaçlıyoruz. Ürün gamımız Paslanmaz Hidrolik Boru Bağlantı Elemanları ve Paslanmaz Hidrolik Hortum Rakorları olmak üzere 2 gruptan oluşmaktadır. Paslanmaz hidrolik bağlantı elemanları ;

Paslanmaz hidrolik nipel , paslanmaz hidrolik dirsek , paslanmaz hidrolik tee , paslanmaz hidrolik orantılı nipel , paslanmaz hidrolik rakor , paslanmaz hidrolik kruva , paslanmaz hidrolik kpgn , paslanmaz hidrolik pgn , paslanmaz hidrolik orta bacak tee , paslanmaz hidrolik yan bacak tee , paslanmaz hidrolik döner dirsek , paslanmaz hidrolik dişli dirsek , paslanmaz hidrolik ters dirsek , paslanmaz hidrolik orantılı tee , paslanmaz hidrolik perde geçiş dirseği , paslanmaz hidrolik manometre rakoru , paslanmaz hidrolik ters rakor , paslanmaz hidrolik dişi rakor , paslanmaz hidrolik kaynaklı nipel , paslanmaz hidrolik kaynaklı dirsek , paslanmaz hidrolik kuyruklu yüksük , paslanmaz hidrolik somun , paslanmaz hidrolik yüksük.

Bu ve benzeri ürün grupları ile gerçekleştirilen bütün projelerde teknolojik üstünlük, kalite ve taahhütlerin yerine getirilmesi ve müşteri memnuniyeti temel esaslar olarak yer almaktadır.

Misyon

Müşteri odaklı düşünerek, üstün iş ahlakı prensibi doğrultusunda, ekip çalışmasına dayalı, kaliteyi sadece imalat aşamasıyla sınırlamayıp, işin tüm süreçlerine taşıyan bir yaklaşımla, müşterileriyle kazan-kazan esasına dayalı sürdürülebilir, güçlü ilişkiler kurmaktadır.

Vizyon

En önemli değerini insan kaynağı olarak gören Hidrofil Hidrolik personel motivasyonunu sağlamak, kalite ve başarıyı takdir etmek, mesleki uzmanlık için gerekli eğitim süreçlerini koordine etmek ve Ar-ge faaliyetlerindeki sürekliliği sağlamak konusuna önem vermektedir.

Kalite Politikası

Hidrofil Hidrolik Isıl İşlem sektöründeki başarısını sürdürebilir kılmak için Kalite Politikasını 4 temel esas üzerine yoğunlaştırmıştır.

Müşteriyi Anlamak: Daha nitelikli hizmet vermek için müşterilerinin talep ve beklentilerini dikkatle incelemek ve değerlendirmek.

Kalite Odaklılık: Mutlak müşteri memnuniyeti için toplam kalite anlayışı ile çalışmak.

Etik Değerlere Uygun ve İlkeli İş Modeli: Firma kültürünü etik değerler ve ilkeli yaklaşımlar üzerine oturtarak, hızlı rekabet ortamında ödün vermeden iş ahlakına bağlı kalarak çalışmak.

Hidrofil Hidrolik kalite politikasını yapılandırırken; müşterilerine, çalışanlarına, kamu ve topluma, şirket hissedarlarına ve çevreye karşı sorumluluklarının altını özenle çizmekte ve ileriye yönelik politikalarını bu çerçevelerde geliştirmektedir.