PASLANMAZ HİDROLİK BORU

Paslanmaz hidrolik borularımız stoklarımıza girmiştir. 316L – A269 kalite borularımız yüksüklemeye uygun olarak ürettirilmiştir. Yüksüklü sistemlerde en büyük problem yüksüğün boruyu ısırmama problemidir. Sektörde geçen 12 yılımız bize gösterdiki paslanmaz bağlantı elemanlarının en büyük problemi piyasada dolaşan kalitesiz kalibresiz boru problemidir. Bu problem kullanıcılara ucuz boru satın aldırıp başta kar gibi gözükse de iş sonunda %40 ‘ ları geçen bir maliyet artışı olarak yansımaktadır. Boruda kazanılacak %5 ilk bir tasarruf iş sonunda yüklü maliyetlere ve hatta müşteri ve itibar kaybına gidebilir.

Bu sorunların kaynağı ilk başta yüksük gibi gözükse de asıl problem kalibresiz çaptan düşük boruların piyasada dolaşmasıdır. Yatırımlarınızı ve itibarınızı korumak kaliteli malzeme kullanmayı gerektirir. İş başlangıcında %5 gibi rakam fazla ödemek sizi iş sonunda paha biçilemez değerler kazandırabilir. Paslanmaz hidrolik boru alırken A269 normunda kalitesi 304-316 L-316 Ti olmalıdır. Bu kaliteler iş durumlarına , ortam şartlarına , içinden geçen akışkan cinsine göre değişse de normu asla değişmemelidir.

A312 normundaki boruları yüksüklü sistemlerde ölçü toleranslarından dolayı kullanılamaz. Örneğin 25 mm çapındaki borunun en büyük 25,05 mm en düşük 24,95 mm gelmesi gerekir. Yani yaklaşık %0.02 (binde 2) bir ölçü toleransı vardır. Ama söz konusu A312 normundaki boruların ölçü toleransları %2-3 arasındadır. Bu yüksek ölçü aralığı 1 mm dalma ile iş yapan yüksüklü sistemlerde yağ , gaz ve sistemdeki diğer akışkan kaçaklarına yol açar.

Doğru ekipman sizi işinizde başarıya ulaştıracak en önemli etkendir. Bu yolda siz müşterilerimiz en iyi hizmeti verebilmek için sektöründe gerekli kalite , makine ve ekipman yatırımlarını yapmış firmaları sizin için seçerek bayilik yolu ile sizlere hizmet vermekteyiz. Paslanmaz hidrolik bağlantı elemanlarında EXMAR Türkiye distribütörü ve paslanmaz hidrolik boruda MTSCO temsilciliği ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Paslanmaz hidrolik borudaki sertifikalarımız Tüv Rheinland ve bir çok kuruluştan sertifikalıdır. Paslanmaz hidrolik bağlantı elemanlarından DNV – LLOYD – GL – BUREAU VERITAS gibi bir çok kuruluştan sertifikalıdır.

İstanbul Tuzla’da faaliyet gösteren firmamız sizler aracılığı ile Türkiye’nin pek çok ilinde faaliyet göstermektedir.